Dne 1.9.2020 byla jednotka vyslána k spadlému stromu na komunikaci. Po příjezdu bylo zjištěno, že strom brání provozu, proto byl za pomocí MPR strom rozřezán a dřevní hmota byla ponechána mimo komunikaci na místě zásahu.

V neděli 9.8.2020 byla jednotka povolána do Sedmihorek k pomoci s transportem pacienta po pádu ze skály k sanitnímu vozu

V pátek 7.8.2020 jednotka vyjížděla ke spadlému stromu na komunikaci nad bývalým pivovarem. Jednotka strom pomocí motorové pily rozřezala a dřevní hmotu odklidila z komunikace. Jednotka se poté vrátila zpět na základnu

V pondělí 3.8.2020 Jednotka vyjížděla ke spadlému stromu na komunikaci v obci Borek. Pomocí MPR byl strom rozřezán a dřevní hmota odklizena z komunikace a ponechána na místě zásahu

Jednotka byla v pondělí 27.7.2020 v 16:41 povolána k pomoci složkám IZS s hledáním pohřešované osoby.

Ve neděli 26. července v 19:04 byla jednotka povolána ke stromu spadlému přes pěšinu na Hrubou Skálu. Po příjezdu na místo události jednotka za pomoci MPR strom rozřezala a uklidila mimo pěšinu.

Jednotka v sobotu 4. července ve 22:06 vyjížděla k požáru autovraků do Žernova. Jednotka prováděla ve spolupráci s jednotkami Turnov a Rovensko pod Troskami hašení autovraků a doplňování vody.

Ve středu 24. června ve 13:16 byla jednotka povolána ke stromu spadlému přes komunikaci do Borku ve směru na Troskovice. Po příjezdu na místo události jednotka za pomoci MPR strom rozřezala a uklidila mimo vozovku.

Dne 21.června byla jednotka povolána ke spadlému stromu na komunikaci do Borku. Po příjezdu bylo průzkumem zjištěno, že strom e nachází na kabelovém telefonním vedení, proto byl na místo povolán správce vedení. Jednotka ve spolupráci s jednotkou HZS LK stanice Turnov provedla rozřezání stromu a dřevní hmotu ponechala mimo komunikaci

V sobotu 20.6. ve 12:25 vyjížděla jednotka k několika spadlým stromům přes kominikaci u pramene Jordánky. Jednotka provedla likvidaci pomocí MKR a dřevní hmotu ponechala na místě mimo komunikaci.

V sobotu 20.6. v 7:56 vyjížděla jednotka ke spadlému stromu na Bohuslav. Jednotka pomocí motorové pily strom rozřezala a ponechala na místě mimo komunikaci.

Dne 19.června v 18:26 byla jednotka vyslána ke třem spadlým stromům na komunikaci nad Vidlákem. Jednotka pomocí motorové pily stromy rozřezala a uklidila komunikaci.

V pátek 19.června vyjížděla jednotka ke spadlému stromu na komunikaci nad tábořištěm Vidlák. Jednotka provedla likvidaci pomocí motorové pily a dřevní hmotu ponechala na místě mimo komunikaci.