Požar u trati Hnanice

V sobotu 21.5. vyjížděla jednotka k požáru trávy u železniční tratě ve Hnanicích. Jednotka požár uhasila za pomoci zádových vaků na vodu.

 

Požár Blatec

V pondělí 2.května v 19:42 byla jednotka povolána k požáru RD na Blatec. Po příjezdu jednotky na místo zásahu byl proveden průzkum a dále bylo vytvořeno dopravní vedení s
rozdělovačem a 2 útočné proudy "C" na hašení ohnišek požáru. Následně jednotka spolupracovala při rozebírání konstrukcí a
sundávání tašek ze střechy.

Požár traktoru Ktová

V sobotu 26.3 v 8:03 byla jednotka povolána k požáru přístřešku na zemědělskou techniku do Ktové. Po příjezdu na místo byl průzkumem zjištěn požár kabiny traktoru, který byl uhašen pomocí vysokotlakého proudu.

Požár lesa Skalany

V sobotu 19.3.2022 byla v 13:28 jednotka povolána k požáru lesa do Skalan které jsou část obce Vyskeř. Jednotka po příjezdu na místo zásahu prováděla roztažení útočného vedení "C" a dále pomáhala s hasebními pracemi. Doplňování vody.

Požár trávy

V pátek 11.2.2022 v 15:38 byla jednotka povolána k požáru trávy na ploše cca 20x20 metrů do Doubravic na Žantov. Jednotka prováděla hašení požáru.

Spadlý plot

V sobotu 19.2.2022 vyjížděla jednotka k obecnímu úřadu kde došlo vlivem silného větru k pádu plotu na komunikaci. Po příjezdu jednotky na místo zásahu
bylo zjištěno, že se na komunikaci nacházejí spadlé ploty a kamenné sloupky plotu. Jednotka provedla jejich odklizení
mimo komunikaci.

Požár Roubenky Svatoňovice

Ve čtvrtek 23.12.2021 v 21:05 byla jednotka povolána k požáru roubenky ve Svatoňovicích Po příjezdu jednotky na místo zásahu prováděla dle rozkazu velitele zásahu natažení 1 x "C" proudu do prostoru budovy. Družstvo bylo připraveno na případné střídaní zasahujících hasičů na místě zásahu.

Požár seníku Troskovice

Ve středu 1.12.2021 v 7:54 povolána k požáru seníku do Troskovic. Při příjezdu na místo zásahu byl již seník zasažen požárem v plném rozsahu. Jednotka na místě zásahu spolupracovala s ostatními jednotkami a dle rozkazu VZ prováděla hasební práce za pomocí 1"C" proudu, rozebírala konstrukce objektu a prováděla doplňování hasiva.

Jednotka byla na místo povolánu znovu 2.12.2021 v 9:59 k dohašení skrytých ohnisek. Jednotka prováděla hašení pomocí 3x"C" proudu, dále prováděla doplňování vody do CAS stanice Turnov a spolupracovala přirozebírání konstrukcí.

Technická pomoc Krčkovice

Jednotka byla v úterý 30.11.2021 povolána ke spadlému stromu na komunikaci na příjezdu do Krčkovic. Po příjezdu na místo jednotka strom rozřezala a uklidila z komunikace.

Dopravní nehoda Krčkovice

V sobotu 27.11.2021 v 9:12 jsme zasahovali u obce Krčkovice, kde vozidlo pick-up Dodge Ram vyjelo v zatáčce mimo komunikaci a hrozil jeho pád z prudkého srázu. Na místo zásahu bylo nutné povolat jeřáb ze stanice Semily a s pomocí dvou navijáků bylo vozidlo vyproštěno.

 

Požár Bohuslav

V sobotu 23.10.2021 v 15:06 byla jednotka povolána na Bohuslav k požáru hrabanky při nehlídaném pálení po lesní těžbě. Jednotka spolupracovala při rozhrabávání lesní hrabanky.

Technická pomoc - pád stromu Krčkovice

Ve čtvrtek 21.10. ve 13:20 vyjížděla jednotka ke stromu spadlému přes komunikaci na Krčkovice. Po příjezdu na místo jednotka strom rozřezala a uklidila z komunikace.