Požár Roudný

V noci 14.7.2021 byla jednotka povolána k požáru stromu v blízkosti zemědělské prodejny na Roudném. Po příjezdu na místo byla jednotka velitelem zásahu poslána zpět na základnu jednalo se planý poplach

Požár Juta

Jednotka byla povolána dne 13.7.2021 k požáru průmyslové budovy Juta do Turnova. Jednotka na místě na pokyn velitele zásahu zřídila čerpací stanoviště. Členové jednotky pomahaji v dýchacích přístrojích s likvidací požáru uvnitř budovy.

Technická pomoc - pád stromu

Jednotka byla v sobotu 5.6.2021 v 10:07 povolána ke spadlému stromu, který při pádu zavalil a zranil cyklistu. Jednotka pomáhali s vyproštěním zraněného a jeho transportem do sanitního vozu.

Transport zraněného

Ve čtvrtek 3.6. v 17:29 byla jednotka povolána k pomoci s transportem zraněné osoby po pádu ze skály.

Požár Ktová

V neděli v 21:22 byla jednotka povolána k požáru domu do Ktové. Jednotka na místo dorazila jako první a za pomoci jednoho proudu C přímo z cisterny bylo provedeno hašení z venkovní strany části suterénu, balkonu přízemí, balkonu I.patra.

Technická pomoc Rokytnice

Dne 9. května vyjížděla jednotka v 17:55 k stromu nebezpečně nahlému nad komunikaci. Jednotka prováděla rozřezání stromů pomocí motorové pily a dále provedla odklizení dřevní hmoty mimo komunikaci.

Technická pomoc Hrubá Skála

Ve čtvrtek v 13:22 vyjížděla jednotka na zlomenou velkou větev nad silnicí, cca 5 metrů ve vyšce. Jednotka provedla průzkum na místě události a po příjezdu HZS LK pomáhala s odklízením dřevní hmoty.

Požár v domě Sedmihorky

V sobotu 27.3.2021 v 15:08 byly jednotka povolána k požáru plastových lahví v kotelně domu do Sedmihorek. Po příjezdu na místo se jednotka podílela na odvětrání zakouřených prostor domu.

Záchrana psa, Krčkovice

V neděli 7.3.2021 v 9:19 byla jednotka povolána k pomoci s vyproštěním psa zaklíněného ve skalní průrvě v Krčkovicích. Po příjezdu na místo události jsme ve spolupráci v lezeckou skupinou stanice Liberec a Semily spolupracovali při vytahování psa ze sklaní průrvy.

Spadlé stromy Rokytnice

Dne 14.1.2021 ve 12 hodin jednotka vyjížděla ke stromům spadlým přes komunikaci. Pomocí motorové pily byly stromy odstraněny a uklizeny mimo komunikaci.

Spadlý strom

Ve čtvrtek 14.1.2021 v 8:56 jednotka vyjížděla na Prašivec ke spadlému stromu přes komunikaci. Strom za pomocí motorové pily rozřezán a uklizen mimo komunikaci.

Strom přes komunikaci

Ve čtvrtek 14.1.2021 v 5:24 byla jednotka vyslána ke spadlému stromu přes kominikaci směrem na Vidlák. Jednotka strom pomocí motorové pily rozřezala a uklidila mimo komunikaci.