V neděli 31.12 v 10:53 jsme vyjížděli ke spadlým stromům přes turistickou cestu za hospodou Vidlák. Strom jsme za pomocí motorové pily rozřezali a uklidili mimo cestu

Na štědrý den v 16:03 jsme vyjížděli ke spadlým stromům přes komunikaci mezi Prašivcem a Vidlákem. Strom jsme za pomocí motorové pily rozřezali a uklidili mimo komunikaci.

V pátek 22.12. v 19:41 jsme vyjížděli k požáru chaty na Bohuslav. Po příjezdu na místo zásahu, bylo zjištěno, že hořely saze v komíně, v době příjezdu už oheň nebyl vidět, za pomoci žebříků jsme vylezli na střechu a provedli kontrolu komínu a okolí komínu následně bylo zjištěno, že v komíně už nehoří i tak byla použita - nasypána do komína hasební látka písek, následně byl komín za pomocí kominického nářadí pročištěn a dole vše vybráno.

v soboru 23.12 v 13:38 jsme vyjížděli ke spadlému stromu přes komunikaci směrem na Vidlák. Strom jsme za pomocí motorové pily rozřezali a uklidili mimo komunikaci.

Ve středu 5. prosince ve 12:41 jsme vyjížděli pomoci ZZS s transportem pacienta do sanitního vozu.