Pro členy sboru nabízíme možnost zakoupení pamětní medaile vytvořené ke 130 letům SDH Hrubá Skála. Medaile je uložena v plastové krabičce. Cena je 200 kč. V případě zájmu kontaktujte jednatelku SDH Ing. Romanu Cvrčkovou na tel. 736 482 413 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to do 20.12.2021. Poté se medaile nechají vyrobit.

V sobotu 16. října byl ve Vysokém nad Jizerou zahájen ročník 2021-2022 hry PLAMEN a to závodem hasičské všestrannosti.
Náš sbor postavil na start závodu jedno družstvo starších mladých hasičů a jednoho dorostence do soutěže jednotlivců.
Družstvo se ve velké konkurenci 43 družstev umístilo na 22. místě.
Dorostenec Jan Bobek se umístil svým skvělým výkonem na 2. místě svojí kategorie.