V sobotu 23.10.2021 v 15:06 byla jednotka povolána na Bohuslav k požáru hrabanky při nehlídaném pálení po lesní těžbě. Jednotka spolupracovala při rozhrabávání lesní hrabanky.

Ve čtvrtek 21.10. ve 13:20 vyjížděla jednotka ke stromu spadlému přes komunikaci na Krčkovice. Po příjezdu na místo jednotka strom rozřezala a uklidila z komunikace.

Ve čtvrtek 21.10. ve 12:48 vyjížděla jednotka ke stromu spadlému přes komunikaci na Bohuslav. Po příjezdu na místo jednotka strom rozřezala a uklidila z komunikace.

Ve čtvrtek 30.9.2021 v 12:38 byla jednotka povolána k požáru bývalé Kolory v Semilech. Jednotka na místě provedla střídání jednotek, které zde zasahovaly od brzkých ranních hodin. Na rozkaz velitele zásahu prováděla hašení jedním proudem C a rozebírání konstrukcí za použití dýchací techniky.

V noci 14.7.2021 byla jednotka povolána k požáru stromu v blízkosti zemědělské prodejny na Roudném. Po příjezdu na místo byla jednotka velitelem zásahu poslána zpět na základnu jednalo se planý poplach

Jednotka byla povolána dne 13.7.2021 k požáru průmyslové budovy Juta do Turnova. Jednotka na místě na pokyn velitele zásahu zřídila čerpací stanoviště. Členové jednotky pomahaji v dýchacích přístrojích s likvidací požáru uvnitř budovy.

Jednotka byla v sobotu 5.6.2021 v 10:07 povolána ke spadlému stromu, který při pádu zavalil a zranil cyklistu. Jednotka pomáhali s vyproštěním zraněného a jeho transportem do sanitního vozu.

Ve čtvrtek 3.6. v 17:29 byla jednotka povolána k pomoci s transportem zraněné osoby po pádu ze skály.

V neděli v 21:22 byla jednotka povolána k požáru domu do Ktové. Jednotka na místo dorazila jako první a za pomoci jednoho proudu C přímo z cisterny bylo provedeno hašení z venkovní strany části suterénu, balkonu přízemí, balkonu I.patra.

Dne 9. května vyjížděla jednotka v 17:55 k stromu nebezpečně nahlému nad komunikaci. Jednotka prováděla rozřezání stromů pomocí motorové pily a dále provedla odklizení dřevní hmoty mimo komunikaci.

Ve čtvrtek v 13:22 vyjížděla jednotka na zlomenou velkou větev nad silnicí, cca 5 metrů ve vyšce. Jednotka provedla průzkum na místě události a po příjezdu HZS LK pomáhala s odklízením dřevní hmoty.

V sobotu 27.3.2021 v 15:08 byly jednotka povolána k požáru plastových lahví v kotelně domu do Sedmihorek. Po příjezdu na místo se jednotka podílela na odvětrání zakouřených prostor domu.

V neděli 7.3.2021 v 9:19 byla jednotka povolána k pomoci s vyproštěním psa zaklíněného ve skalní průrvě v Krčkovicích. Po příjezdu na místo události jsme ve spolupráci v lezeckou skupinou stanice Liberec a Semily spolupracovali při vytahování psa ze sklaní průrvy.