Prezentace aktivit a dění v našem hasičském sboru za rok 2020. Prezentace bude přehrána po kliknutí na obrázek.

Dobrý den,

jménem celé naší rodiny Vám chci z celého srdce ještě jednou moc poděkovat. Včera to bylo přesně 2 týdny kdy jste nasadily životy pro záchranu našeho Buddyho, ročního americkýho stafordšírskýho teriéra, který uvízl ve skalní průrvě na Hruboskalsku u Krčkovic.

Jsme moc vděčný za to, že se Vám podařilo Buddyho vytáhnout z té ledové pasti velmi brzy. Bez Vás by nám nědělal radost, nemohl by prohánět kočky po zahradě a sprintovat loukami na procházkách. Hlavně pro nás by to byla dvojnásobná ztráta, jelikož přesně před rokem nám jeden psí kamarád odešel ze života po boji se zákeřnou nemocí. O to víc jsme rádi, že jste Buddyho zachránili. ♥

Po tom neštěstí to vypadalo na zlomenou packu a vnitřní zranění. Po pohotovosti veterinář vyloučil zlomeniny ale museli jsme ho hlídat kvůli podezření na vnitřní zranění. To se naštěstí po další kontrole vyloučilo. Pak stačilo se postarat o to aby byl Buddy v klidu a ošetřovali jsme mu poškrábanou kůži.

Nicméně se z toho všeho dostal a dnes už je plně při síle a hlavně zdraví! A to vše díky Vám!!!

Posíláme pár fotek a ještě jednou vám všem moc DĚKUJEME!

Folprechtovi

Vzhledem ke stáletrvající situaci kolem pandemie koronaviru a s ohledem na zdraví nás všech, bych Vás rád požádal o zaslání členských příspěvků za rok 2020 na tento účet:1260853389/0800 Příspěvky zašlete nejpozději do 31. 3. 2021. Do poznámky uveďte prosím jména za koho příspěvek posíláte. Výše příspěvku je 200 Kč/ za osobu. Členské příspěvky se vloňském roce nevybíraly a činíme tímto až teď, děkuji za pochopení. Děti a členové starší 70-ti let neplatí!

Letošní zima, která je po několika letech bohatá na sníh nás inspirovala k vytvoření několika fotek nového dopravního automobilu. Kterému to v zimním prostředí naší obce velice sluší.

Z důvodu přetrvávajících nařízení vlády ČR se letos neuskuteční Hasičský ples, který byl původně naplánován na 27.2.2021.

Doufáme, že nám udržíte přízeň a v příštím roce si vše pořádně vynahradíme.

V sobotu 12.9.2020 proběhlo v rámci programu Hruboskalských slavností žehnání hasičského dopravního automobilu. Žehnání provedl děkan a farář R.D.Mgr. Tomasz Dziedzic z farnosti Rovensko pod Troskami. Panu faráři děkujeme za krásnou slavnost žehnání vozu.