Dobrý den,

jménem celé naší rodiny Vám chci z celého srdce ještě jednou moc poděkovat. Včera to bylo přesně 2 týdny kdy jste nasadily životy pro záchranu našeho Buddyho, ročního americkýho stafordšírskýho teriéra, který uvízl ve skalní průrvě na Hruboskalsku u Krčkovic.

Jsme moc vděčný za to, že se Vám podařilo Buddyho vytáhnout z té ledové pasti velmi brzy. Bez Vás by nám nědělal radost, nemohl by prohánět kočky po zahradě a sprintovat loukami na procházkách. Hlavně pro nás by to byla dvojnásobná ztráta, jelikož přesně před rokem nám jeden psí kamarád odešel ze života po boji se zákeřnou nemocí. O to víc jsme rádi, že jste Buddyho zachránili. ♥

Po tom neštěstí to vypadalo na zlomenou packu a vnitřní zranění. Po pohotovosti veterinář vyloučil zlomeniny ale museli jsme ho hlídat kvůli podezření na vnitřní zranění. To se naštěstí po další kontrole vyloučilo. Pak stačilo se postarat o to aby byl Buddy v klidu a ošetřovali jsme mu poškrábanou kůži.

Nicméně se z toho všeho dostal a dnes už je plně při síle a hlavně zdraví! A to vše díky Vám!!!

Posíláme pár fotek a ještě jednou vám všem moc DĚKUJEME!

Folprechtovi